Sci-fi

Sci-fi

Sci-fi: Už vieme, prečo ešte nejazdí električka do Petržalky

Prečo nejazdí električka do Petržalky? A ako bude vyzerať pokračovanie trate? Dozviete sa v novom sci-fi.

Sci-fi

Sci-fi: Nové a ešte novšie električky pre Autoslavu

Nové električky fakt budú, to nie je aprílový žart!

Sci-fi

Sci-fi: Ostro sledované vraky

V najnovšom sci-fi sa dozviete, aké nové a novšie trolejbusy nám tu (ne)jazdia.

Sci-fi

Sci-fi: 1. Náhodný beh Devín - Bratislava

Pre všetkých fanúšikov výluk máme dobrú správu, uskutoční sa 1. Náhodný beh Devín - (Devínska Nová Ves - Dúbravka - Lamač - Karlova Ves - Staré Mesto - Nové Mesto - Rača - Vajnory - Vrakuňa - Podunajské Biskupice - Ružinov - Petržalka) - Bratislava.

Sci-fi

Sci-fi: Čo by bolo, keby nebol SQR?

Čo sa mohlo stať, ale nestalo, čo sa stalo, ale stať sa nikdy nemalo...

Sci-fi

Sci-fi: Konečne sa podarilo dezintegrovať dopravu!

Bolo by to obyčajné decembrové ráno, keby sa práve v ten deň celou žumpou neniesla veľká správa. Od Čataja po Záhorskú Ves a od Čunova po Závod obecné rozhlasy oznamovali radostnú novinu: V Bratislave sa konečne podarilo dezintegrovať dopravu!

Sci-fi

Sci-fi: SMS tendre a bezpečnostný škandál

Otravný podnik venuje veľkú pozornosť bezpečnosti, preto pripravil viacero projektov. Nie všetky sa však vydarili...

Sci-fi

Sci-fi: Stredom Petržlenky pôjde Maglev!

Odborníci na všetko sa už nechcú ďalej iba nečinne prizerať. Štyria naslovovzatí odborníci na všetko v uplynulom období založili „Združenie za modernú a rýchlu dopravu“ (Z.M.R.D.).

Sci-fi

Sci-fi: Nová doprava na sídlisko Dlhé vedenie

Opravný podnik je in. Alebo ak nie je, tak aspoň chce byť. Aj preto veľvyslal svojho zástupcu na služobnú cestu do Las Vegas, aby odtiaľ priniesol nové nápady, ako spasiť prešporskú MHD, alebo aspoň ako sa prezentovať pred novinármi.

Sci-fi

Sci-fi: Bratislava má šancu zapísať sa do Guinessovej knihy rekordov

Bratislava má šancu zapísať sa do Guinessovej knihy rekordov v disciplíne "počet pokusov o vybudovanie nosného systému MHD".

Sci-fi

Sci-fi: Čo nám prinesie rok 2008

Mnohí ľudia by radi vedeli, čo všetko im prinesie nový rok, čo všetko ich čaká, či bude plný dobrých správ alebo naopak. Preto sa mi podarilo ešte koncom roku 2007 dostať do budúcnosti.

Sci-fi

Sci-fi: Deň bez autobusov

Počas Dňa bez áut, ktorý sa konal 22. septembra 2007, predstavitelia mesta a dopravného podniku zistili niekoľko zaujímavých skutočností.

Sci-fi

Sci-fi: Akcia kulový blesk

Opravný podnik v spolupráci s Mestským zapredajstvom (MsZ) a investorom Tritisíc Eská, a. s. so sídlom na Cypre pripravil na deň bláznov pre fajnšmekrov lahôdku - Akciu kulový blesk.

Sci-fi

Sci-fi: Svojské riešenia v Bratislave

Aj počas prázdnin sa dejú v Bratislave divy, a to nie hociaké.

Sci-fi

Sci-fi: Najnovšie vylepšenia MHD

Bratislavský magistrát sa v rámci úsporných opatrení rozhodol zredukovať počet svojich osobných automobilov. Na otázku, čím budú jeho zamestnanci chodiť do práce, dostali úradníci odpoveď, že autobusmi.

Sci-fi

Sci-fi: Dopravný podnik sa sťahuje do Rakúska!

Po liberalizácii trhu v oblasti dopravy sa na Slovensku stále viac objavujú zahraniční dopravcovia, ktorí postupne preberajú výkony slovenských súkromníkov, ale aj SAD či DPB.

Sci-fi

Sci-fi: Aj v MHD sa objavili druhy z radu primitivátov

Dobrovoľní a profesionálni ochrancovia prírody pri pozorovaní bratislavskej džungle zistili, že v prostriedkoch MHD sa masovo vyskytujú predtým nevídané živočíšne druhy, patriace do radu primátov a primitivátov.

Sci-fi

Sci-fi: Maskujeme električky

Návšteva dvoch najvplyvnejších mužov sveta a tisícok bezvýznamných cestujúcich MHD primäla dopravné spoločnosti ku vskutku zaujímavým krokom.

Vyhľadávanie

Hľadaný text
Zverejnené od
do
V kategórii