Straty a nálezy v MHD

V prípade zabudnutia príručnej batožiny, alebo straty predmetu v prostriedku MHD sa môže cestujúci telefonicky obrátiť na infolinku Dopravného podniku Bratislava na čísle 02/5950 5950. Ak cestujúci zistí stratu, alebo zabudnutie veci krátko po vystúpení z vozidla, je najvyššia pravdepodobnosť jej nájdenia, keďže pracovníci infolinky môžu prostredníctvom dispečingu ihneď kontaktovať vodiča príslušného vozidla, ktorý následne prezrie interiér vozidla.

Prevzatie nájdenej veci je možné:

  • v deň straty/zabudnutia - u vodiča vo vozidle,
  • nasledujúcich 7 dní - na príslušnej výpravni (Trnávka/Jurajov dvor, Krasňany, Petržalka, Hroboňova),
  • po 7 dňoch - v doplatkovej pokladni DPB na Olejkárskej ulici (oproti Novej budove SND).

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Dobré ráno, prosím našiel niekto iphone 6 v mhd ktorý mal na sebe i isic, veľmi mi je dôležité najdenie mobilu a isicu spolu s ním ak ste ho niekto našli prosím ozvite sa.
Dobrý deň chcem sa spýtať či dnes 4.10 nenašiel niekto čiernu vestu HA Mikovíniho Bratislava. Ďakujem.
Reakcia na: Vlado236 #112:
Treba kontaktovať infolinku DPB 02/5950 5950, kde Vám povedia, čo ďalej, keďže toto nie je oficiálna stránka DPB.
Dobrý deň,
v trolejbuse 209 dnes 1. októbra 2021 cca o 22.10h mi vypadol mobil a zistil som to žiaľ až neskôr. Nerobím si síce veľké ilúzie, že by som ho ešte niekedy uvidel, no ak ho náhodou nejaká dobrá bytosť našla, prosim o info.
Ďakujem, zdraví
Vlado
Reakcia na: 810zssk #109:
v mojom prípade to bolo trochu komplikovanejšie, keďže som nemal istotu, že mi nevypadol ešte na zastávke tesne pred nástupom; a tak som volal svoje číslo a následne to riešil priamo s vodičom-nálezcom, ale ďakujem za radu.
Reakcia na: eMDi #104:
Na e-mail?
Reakcia na: samkoh #108:
Prvý kontakt je vždy infolinka a tam ti povedia čo ďalej. Z článku vyplýva že na výpravni si nález len preberáš, takže ju vôbec nekontaktuješ kým ti nedajú info že tam je a to bude samozrejme zahŕňať aj informáciu na ktorej výpravni to máš.
možno len pripomienka: odkiaľ má človek vedieť, z ktorej výpravne je daný bus vypravovaný? Lebo geografická poloha linky často klame... napr. intuíciou by som pri tohtotýždňovom zabudnutí mobilu neprišiel na to, že 52-ku vypravuje Trnávka(tipoval som Krasňany alebo Jurajov dvor).
A ak to tu náhodou číta vodič tej stredajšej rannej 52, čo mi našiel mobil, tak ešte raz ďakujem, už ho mám u seba. Chcel som nechať aj sladké poďakovanie, ale nedalo sa, tak aspoň takto. 🙂
Nie je jednoducho načase znemožniť komentovanie pod týmto článkom, rovnako ako pod "kontakt na..."?
Reakcia na: 810zssk #105:
Presne preto tie veci strácajú. Tak, ako nemá dosť pozornosti, aby si ustrážil svoje veci, nemá ani dosť pozornosti, aby prečítal celý článok a pochopil jeho obsah.
Len škoda, že nedal aj email, kam mu máme napísať v prípade, že sa električenka nenájde. By som mu možno poradil, kde sa má opýtať.
Reakcia na: eMDi #104:
Toto sú stratené prípady. Komentujú pod článkom kde je presne napísané ako pri strate postupovať a napriek tomu postupujú inak...
Reakcia na: Alexxvis #103:
skuste napisat do dopravneho podniku. toto NIE JE stranka DPB. straty@dpb.sk
Stratil som elektricenku v 1- tke 11.9 okolo 16:00 ak by sa nasla napiste mi na g-mail : alex.viskupic@gmail.com
Reakcia na: N/A #100:
Mozete mi vysvetlit, preco ste tu cudziu tasku vzali so sebou?
Reakcia na: N/A #100:
To ste mali odovzdať vodičovi. Je dosť možné, že ten, kto ju stratil ani na túto stránku nepríde. Najlepšie bude kontaktovať dispečing a odovzdať to im, prípadne rovno políciu (len či vás na polícii nevysmejú).
Včera 6.8. 2021 poobede som našla tašku ZARA s nákupom v električke 9. Rada majiteľke odovzdám.
0903/037771
Dobrý večer dnes som poobede okolo 15:53 som stratila alebo mi vypadla električenka, buď v autobuse č. 59 nastupovala som na peknej ceste a vystupovala som na púchovskej a na púchovskej som prestúpila na autobus č. 65 a vystupovala som na konečnej Pánty. Prosim ak ju niekto nájde nech ma kontaktuje na číslo 0911917899. Veronika Marejková
Chcem sa poďakovať dotyčnému,ktorý našiel môj OP a odovzdal ho šoférovi trolejbusu c.202,ako aj pánovi šoférovi a pani na zákazníckej linke. 👍Veľká vdaka
Reakcia na: StankaP #96:
Gratulujem.
Našla som žiacku čipovú kartu na Jégého ulici