Straty a nálezy v MHD

V prípade zabudnutia príručnej batožiny, alebo straty predmetu v prostriedku MHD sa môže cestujúci telefonicky obrátiť na infolinku Dopravného podniku Bratislava na čísle 02/5950 5950. Ak cestujúci zistí stratu, alebo zabudnutie veci krátko po vystúpení z vozidla, je najvyššia pravdepodobnosť jej nájdenia, keďže pracovníci infolinky môžu prostredníctvom dispečingu ihneď kontaktovať vodiča príslušného vozidla, ktorý následne prezrie interiér vozidla.

Prevzatie nájdenej veci je možné:

  • v deň straty/zabudnutia - u vodiča vo vozidle,
  • nasledujúcich 7 dní - na príslušnej výpravni (Trnávka/Jurajov dvor, Krasňany, Petržalka, Hroboňova),
  • po 7 dňoch - v doplatkovej pokladni DPB na Olejkárskej ulici (oproti Novej budove SND).

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Katarina9 #75:
Tak asi ich vo vozidle nejaký "neetický" človek našiel a zobral si ich. Môj brat zas stratil ruksak na L20 pri výstupe na zastávke Hradištná. Na ďalší deň išiel z Dúbravky do Vozovne Trnávka po ten ruksak, ktorý tam našťastie našli.
V happy ende si môže človek povedať: "Mal som to ale ja šťastie."
V opačnom prípade, keď človek svoju vec už nenájde si môže povedať: "Mal som si na tú vec dávať väčšiu pomoc."
Každopádne ja Vám prajem hlavne to aby sa Vám toto stávalo čo najmenej (najlepšie, aby sa Vám to už nestávalo, ale to nemôžem zaručiť). 😃
Reakcia na: HORVI #73:
Dobry den, s dispecingom som volala a aj na straty a nalezy do vozovne Petrzalka, okuliare sa nenasli. Dakujem za reakcie a ochotu pomoct.
Reakcia na: HORVI #73:
Ak ste sa už dovolali na dispečing, tak napíšte aj do tohto četu, že to už máte vybavené, aby to ďalší, čo sú prihlásení už neriešili a nevolali na Vaše telefónne číslo.
Reakcia na: Katarina9 #72:
Dobrý deň, zavolali ste na číslo 02/5950 5950? Je to telefónne číslo, kde príslušný za telefónom kontaktuje vodiča/ov autobusu, kde sa pravdepodobne nachádza stratená vec. Ak ešte nie, mohli by ste dispečerovi dať cenné informácie ako napr. Evidenčné číslo vozidla a presný spoj. Skúste sem napísať kedy ste išli odkiaľ a kam a ja sa Vám pokúsim identifikovať vozidlo. Prípadne, choďte tu na stránke do kolonky "vozidlá" a tam kliknite na autobusy a napíšte daný typ autobusu, ktorým ste išli. Aj to by malo pomôcť.
Dobry den, dcerka stratila/nechala v autobude dioptricke okuliare, v sobotu na linke c99, smer do Ovsista, okolo 17. Cierne s modrou na nozickach. Nenasiel prosim niekto? Velmi by nam to pomohlo. Moje cislo je 0904426946. Dakujem krasne.
Reakcia na: Matej Kollath #70:
Skús napísať na infocentrum@dpb.sk, mali by ti vedieť pomôcť.
Dobry den v poslednej 32 co isla 23:32 som vytratil telefon takze neviem zavolat na dane cislo vedeli by ste mi nejako pomoct?
Reakcia na: Mark #68:
Skúste zavolať na číslo hore uvedené číslo 02/5950 5950.
Dnes okolo 22 hodín som vystúpil na Radioska trolleybus stanica na 204 som odstúpil na Zimný Štadión a si myslím peňaženku vypadol. Je to hnedá peňaženka toru mal 5 euro. V tom. Dôležité pre mňa boli dokumenty vo vnútri. Ak niekto nájde alebo niečo vie, zavolajte mi na 0951624323. Ďakujem
Reakcia na: 810zssk #66:
ďakujem, voláme.
Reakcia na: sarila #65:
Treba zavolať na číslo uvedené vyššie.
Manžel zabudol v električke č.3 smer Petržalka včera 28.12.2020 okolo
13 h. pánske čierne kožené rukavice. Nenašiel prosím niekto? Ďakujem.
2.12.o 14.30 som stratil okuliare s puzdrom Tesco č autobusu 23
Za každé info budem vďačný,
Reakcia na: Sor23 #62:
Vďaka za uznanie. Snáď sa dostala do správnych rúk... 👍
Reakcia na: Terez #61:
Pekné od vás, dobre ste urobili. 🙂
Dobrý deň, dnes podvečer bola v buse 32 zabudnutá dámska kabelka. Odovzdala som ju vodičovi.
Reakcia na: kuci #59:
Odporúčam kontaktobvať infolinku DPB a odtiaľ Vás odkážu na danú výpravňu, resp. asi už na Olejkársku.
Zdravím
Minulý pondelok 12.10.20 som v buse do dúbravky 83 alebo 84. Stratil kľúče a mobil Samsung prosím nenašiel to niekto.Budem rad za každé info. Ďakujem.
Reakcia na: Melange #57:
Preco? Aspon mas reprezentativnu vzorku slovenskeho volicstva. 🙂
Možno by stálo za úvahu zrušiť komentáre pod touto podstránkou.