Straty a nálezy v MHD

V prípade zabudnutia príručnej batožiny, alebo straty predmetu v prostriedku MHD sa môže cestujúci telefonicky obrátiť na infolinku Dopravného podniku Bratislava na čísle 02/5950 5950. Ak cestujúci zistí stratu, alebo zabudnutie veci krátko po vystúpení z vozidla, je najvyššia pravdepodobnosť jej nájdenia, keďže pracovníci infolinky môžu prostredníctvom dispečingu ihneď kontaktovať vodiča príslušného vozidla, ktorý následne prezrie interiér vozidla.

Prevzatie nájdenej veci je možné:

  • v deň straty/zabudnutia - u vodiča vo vozidle,
  • nasledujúcich 7 dní - na príslušnej výpravni (Trnávka/Jurajov dvor, Krasňany, Petržalka, Hroboňova),
  • po 7 dňoch - v doplatkovej pokladni DPB na Olejkárskej ulici (oproti Novej budove SND).

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: kuci #59:
Odporúčam kontaktobvať infolinku DPB a odtiaľ Vás odkážu na danú výpravňu, resp. asi už na Olejkársku.
Zdravím
Minulý pondelok 12.10.20 som v buse do dúbravky 83 alebo 84. Stratil kľúče a mobil Samsung prosím nenašiel to niekto.Budem rad za každé info. Ďakujem.
Reakcia na: Melange #57:
Preco? Aspon mas reprezentativnu vzorku slovenskeho volicstva. 🙂
Možno by stálo za úvahu zrušiť komentáre pod touto podstránkou.
Reakcia na: Andy24 #55:
Odporúčam kontaktovať infolinku DPB, tam to vedia najlepšie.
Dobrý večer. Chcela by som sa spýtať, či niekto dnes nenašiel riflovú bundu v autobuse 32 z Botanickej záhrady smer Hlavná stanica cca o 17:05. Za Vaše odpovede vopred ďakujem.😞
tak sa našli, vyzdvihnuté vo vozovni Hroboňova, srdečná vďaka všetkým zúčastneným...
Stratila som kľúče bud v 201ke, na zastávke Toryská smer konečná (o 12,30), alebo na zastávke Hronská či v ich okolí. Dnes, 1.9. Na Infolinke DPB nič nevedia, číslo do vozovne neviem, ale skúsim zistiť, prípadne pôjdem osobne... ale keby našiel cestujci či šofér veľký zväzok kľúčov na žltej šnúrke - budem rada.
Dobrý deň, kamarát našiel v autobuse obal-nabíjačku od Airpods slúchadiel. Ak ste ho náhodou stratili, alebo viete o niekom, kto ho hľadá, prosím upozornite ho nech zavolá na tel. č. +421 915 989 101.
Reakcia na: Dzein #47:
Prevzatie nájdenej veci je možné:

v deň straty/zabudnutia - u vodiča vo vozidle,
nasledujúcich 7 dní - na príslušnej výpravni (Trnávka/Jurajov dvor, Krasňany, Petržalka, Hroboňova),
po 7 dňoch - v doplatkovej pokladni DPB na Olejkárskej ulici (oproti Novej budove SND).

Reakcia na: Jkbhndl #49:
Vy ste nečítali ani tých pár riadkov vyššie, však? 😉
Dobrý deň, stratil som v zadnej časti voza č.202, odchod 23:34 z hraničnej zväzok dvoch kľúčov s príveskom. Za každé info budem vďačný, Hanudely.
Reakcia na: Dzein #47:
Vy ste nečítali ani tých pár riadkov vyššie, však? 😉
Dobry den, vcera som v buse c.93 z Hlavnej stanice s odchodom 17:57 pravdepodobne zabudla hnedu papierovu tasku, s novym trickom, satkou a hrou pre vnuka. Srdecna vdaka za akekolvek info. Timkova
Reakcia na: Sibila #45:
Treba kontaktovat straty a nalezy, vid vyssie.
Dobry Den, Včera som zabudola na svoje dieťa tenisovú raketu, čierno-ružové športové vybavenie a zelené snickery v autobuse 94 na zastavka Blumentale, ktorý prišiel do pochádzajúce z Kollarovo nam. o 17: 12h.Vopred ďakujem pekne za odpoveď:)
Dobry den, dnes rano o 8.00-8.05 mi zrejme v elektricke 4 spadla pestrofarebna satka zn.Mango, mala pre mna vysoku spomienkovu hodnotu. Cez dispecing mi bolo odporucene, aby som si na vodica s pockala na konkretnej zastavke, bolo to cca 1,5 hod po strate. Tak sa aj stalo. Okrem toho, ze najprv so mnou nebol vobec ochotny rozpravat, nasledne ma takmer zavrel vo dverach, potom ma pocastoval viacerymi vulgarizmami v zmysle, ze ho nemam zdrziavat a zevraj uz dispecinu hlasil, ze nic nenasiel. Jedinou vyhodou tohto hlasneho a ponizujuceho vystupu zo strany vodica bolo to, ze sa o tom dozvedel cely prvy vozen a jedna z cestujucich mi stihla zakricat, ze videla na zastavke pri Tescu na stlpe prevesenu satku. Kedze to bola zastavka, kde som rano (este so satkou) nastupovala, hned som tam aj utekala. Zial, prevesena satka (sal) nebol moj. Kazdopadne, velmi pekne jej dakujem za pochopenie a tip. Keby tu moju niekto nasiel, prosim o kontakt perbenka@yahoo.com. Vodica vozidla 7943 tymto srdecne zdravim a zelam mu, aby na svojej ceste zivotom stretaval ludi omnoho milsich a chapavejsich ako je on sam. Moznoze len nemal svoj den, ale spraval sa naozaj neprimerane a hrubo.
Reakcia na: FilipK16 #42:
Treba zavolať na 02/5950 5950. Toto nie je stránka dopravného podniku, takže to nevieme zistiť.
Dobrý deň, ja by som sa rád opýtal, či náhodou včera 3.9. neostala okolo 16:00 hnedá pánska mikina v budove nabíjania čipových kariet na Olejkárskej. Vopred ďakujem pekne za odpoveď:)
Stratil som ruksak na hlavnej stanici, sivý so zelenými pruhmi, karty sú zablokované, odmena istá, 0911436717 volajte