Reakcia na: ES499.0001 #4370:
Tieto -ak outlety su čistý rage-bait šmyknutý (to je moje podozrenie) nejakým AI slopom. Všetky články sú v duchu:1. vyberiem kontroverznú tému,
2. nájdem na ňu kontroverzný komentár na Facebooku, najlepšie z nejakej diskusie po iným článkom,
3. voľne opíšem, čo si o tom myslí jedna strana (občas dám aj presnú citáciu),
4. Napíšem "ale na témy sú aj iné názory" a opíšem príspevky druhej strany s flamewaru.
5. Dám to na FB, čo mi vygeneruje ďalších tisíc komentov, z ktorých vyberiem námet na ďalší "článok".
PotPalo
Hanlonova břitva říká: "Nehledej zlý úmysl v tom, co lze vysvětlit prostou lidskou blbostí".
Ale je vůbec možné, aby byli až tak moc blbí?