Reakcia na: Viko #4352:
cintorín Slávičie dajme tomu, ale Kútiky boli pravotočivé dávno pred zriadením občasných zastávok v obratisku. A čo taká Sklabinská, ktorá bola tiež podľa streetview pravotočivá, aj keď poloha zastávok hrala v prospech ľavotočivosti?
Viko
Tu sa ľudia opustia ešte aj keď skonštatujem, že vbehnutie chodca pod koleso nezakladá vinu pre vodiča. Celá táto diskusia je už jalová. Niekto píše predpisové formulácie, niekto osobné názory, niekto zážitky a niekto si vylieva krivdy... Vyložte si nohy a užite si pekný zvyšok slnečného dňa