Reakcia na: Viko #4352:
cintorín Slávičie dajme tomu, ale Kútiky boli pravotočivé dávno pred zriadením občasných zastávok v obratisku. A čo taká Sklabinská, ktorá bola tiež podľa streetview pravotočivá, aj keď poloha zastávok hrala v prospech ľavotočivosti?
leoSR
Ľudia s názorom povedali čo potrebovali viď MatejBA, si a ďalší. Na každom argumente je kúsok pravdy, pravda je vždy niekde uprostred a každý máme svoj pohľad na vec. Múdrejší vždy ustúpi, byť tebou by som to už nechal tak.