Reakcia na: PotPalo #4362:
Ľudí je tu čoraz menej (viď krivky pôrodnosti a emigrácie) a tabuľkové platy, ktoré ponúka verejná správa, žiadnych skutočných odborníkov na dlhšiu dobu neudržia. Pri externe zadávaných veciach je zas obvykle hlavným kritériom cena, takže vo výsledku naše životy najviac ovplyvňujú tí najmenej šikovní.
andy27
IMHO nejde o blbosť, ale o zámer. Avšak blbosť sa prejavuje v tom, že tie americké opatrenia sa tu implementujú v úplne iných podmienkach.