Reakcia na: zakaznik #4383:
Ja som bol v tom že stavbu infraštruktúry a údržbu dopravného značenia robí buď vysúťažená firma alebo na tento účel zriadená mestská organizácia a nie aktivisti.Akože o zlyhaniach Valla sa dá napísať kniha, no viniť jeho a kratochvilovu z toho že v stavebnom priestore spadla značka stop mi príde už trochu prehnaná vlna antivallo hejtu.
PotPalo
Vedeli ste, že keď v anglickom slove devil zameníte "v" za "b", tak dostanete... to asi nebude náhoda.