Všimol som si, že tie debilné teamvallovské stĺpiky na križovatke Cintorínska × Lazaretská sa mimoriadne osvedčili. 
Namiesto toho, aby si mohli policajti pristaviť autobus na svojich vyhradených parkovacích miestach na Lazaretskej, tak teraz môže policajný autobus blokovať premávku pred hlavným vchodom dvoch levov.

Namiesto toho, aby si mohli policajti pristaviť autobus na svojich vyhradených parkovacích miestach na Lazaretskej, tak teraz môže policajný autobus blokovať premávku pred hlavným vchodom dvoch levov.
upravovač fotiek
YIMBA možno pôsobí opačného charakteru, občas môže vyznieť príliš optimisticky. V iných článkoch k téme Nám. SNP, resp. Kamenného nám., však bola spomenutá premrhaná možnosť prestupnej zastávky pod Manderlákom, vrátane odkazu na imhd, konkrétne na článok z roku 2021, kde som sa tomu venoval. Preto nemôžem portálu YIMBA vyčítať zaujatosť. Taktiež to nie je portál, ktorý by sa snažil "bombastickými" titulkami hecovať ľudí. Použitie slova "racionalizácia" v kontexte zmeny dopravného usporiadania oproti návrhu nielen mňa, ale aj odborníkov, je však prinajmenšom úsmevné.