Reakcia na: BA2301 #4371:
Trošku som sa v tvojom príspevku stratil. Na jednej strane ti vadí "absolútna preferencia" električiek, ktorá je, ako vieme, nevyhnutným predpokladom spoľahlivosti a prevencie pred vláčikovaním, na druhej strane si kladieš otázku, či by električková doprava do Rače utiahla, ak by bola ponuka ešte väčšia, pri ktorej by prejazdy museli fungovať v striktnom a nekompromisnom režime "železnica".Na jednej strane hovoríš, že doprava je neprehľadná, ale na druhej strane máme 4 linky a ja nemám pocit, že by bol problém niekde prestupovať. Výhodou 4 liniek je to, že prestupný uzol v pravom slova zmysle nepotrebuješ, stačí ak na trase každej linky budú minimálne tri zastávky, kde vieš prestúpiť na iné. A to sú. Nevýhodou systému sú zraniteľné miesta, za mňa rozhodne Blumentál, najmä ak vidím defenzívnu jazdu niektorých vodičov električiek, kde vodič na trojke veľkoryso stojí pred zastávkou a nechá prejsť autá cez zastávku viedenského typu a na horizonte vidím blížiace sa ďalšie dve trojky.
zakaznik
Pingpongový stôl na prvotnej vizualizácií bol myslený pre cyklistov ako miesto na servis a údržbu bicykla.
https://www.yimba.sk/upload/Verejn%C3%BD%20priestor/Mesto%20pre%20deti/mpd_tu_vazovova-final-2048x1448.png
(Ako sa opovažujete podozrievať ekspertov z MIBu z toho, že by poslali deti naháňať zatúlané loptičky medzi autá.)