Reakcia na: Viko #4352:
cintorín Slávičie dajme tomu, ale Kútiky boli pravotočivé dávno pred zriadením občasných zastávok v obratisku. A čo taká Sklabinská, ktorá bola tiež podľa streetview pravotočivá, aj keď poloha zastávok hrala v prospech ľavotočivosti?
810zssk