Reakcia na: Ike #4329:
Za dieťa je zodpovedný rodič. Nech sa stará. Prejsť cez križovatku či cestu nie je žiadna raketová veda, zvládnu to aj 6-7 ročné deti. Nikto od nich neočakáva, že budú ovládať komplet celý zákon. Navyše neznalosť zákona neospravedlňuje.

Ike