Reakcia na: ikarus31 #4332:
Tak neviem, asi som divný, ale môj pud sebazáchovy mi hovorí, že nechcem chodca zraziť ani keby som bol v práve. Ak by som spôsobil malému dieťaťu ujmu, určite by som sa neuspokojil s tým, že "veď som mal prednosť".

Ike
Ja viem, že všetci ste tu bezchybní a vychovávate bezchybné deti a sami ste boli bezchybné deti, ale v spoločnosti je normálne prijať, že nie každý je bezchybný. Preto sú okolo zjazdoviek siete, preto máme zábradlia, preto máme zvodidlá, preto majú pruhy na diaľnici šírku dvojnásobok šírky auta, atď.