Reakcia na: ikarus31 #4308:
Pevne verím, že tak ako sa dožaduješ znalosti a striktného dodržiavania právneho poriadku Slovenskej republiky zo strany 13 ročných detí, ideš príkladom a hermeticky bezchybne dodržiavaš aj ty minimálne zákon č. 8/2009 Z. z.Ospravedlň ma, ale trošku si myslím, že nie.
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom
MatejBA
Mna rodicia ucili, ze na cestu sa nema behat. Ze na ceste si mam davat pozor. Ze ak sa hrame skryvacku, nahanacku, futbal, whatever, NESMIEM ist na cestu za ziadnych okolnosti lebo to bude boliet mna. A ak mi ujde lopta, nemam za nou utekat ako zmyslov zbaveny, ale mat oci na stopkach ak za nou pojdem alebo poprosit dospeleho, aby mi pomohol. To uz neplati?