Reakcia na: MatejBA #4315:
Áno chcem.A do školy tá rodičia vodili za ruku do kedy? Prečo deti nemôžu voliť? Prečo nemajú trestnoprávnu zodpovednosť. Lebo ich intelekt je obmedzený. Ale riešenie nie je mať ich na vodítku.
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom 
ikarus31
Však aj ten chlapec ktorého zrazila električka nedávno v Petržalke bol určite len v zápale hry a čo si to ten zlý vodič električky si dovolil prejsť na zelenú (resp. voľno pre električky), to vážne mu nedošlo že tam na červenú môžu prechádzať chodci, detičky alebo mačiatka. Asi by sme ho mali súdiť za vraždu lebo sa nepostaral o bezpečnosť "zranitelných chodcov".