Reakcia na: ikarus31 #4332:
Tak neviem, asi som divný, ale môj pud sebazáchovy mi hovorí, že nechcem chodca zraziť ani keby som bol v práve. Ak by som spôsobil malému dieťaťu ujmu, určite by som sa neuspokojil s tým, že "veď som mal prednosť".

si
a dokonca sme sa hravali aj na zeleznicnej trati; ale proste od mala nas ucili ze nech sme kdekolvek, musime byt ostrazity, ze tie vacsie pohyblive skatule kvoli nam obvykle len tak nezastavia.... (a v pripade zeleznice uz urcite nie)