Reply on: Ike #4329:
Za dieťa je zodpovedný rodič. Nech sa stará. Prejsť cez križovatku či cestu nie je žiadna raketová veda, zvládnu to aj 6-7 ročné deti. Nikto od nich neočakáva, že budú ovládať komplet celý zákon. Navyše neznalosť zákona neospravedlňuje.

si
a dokonca sme sa hravali aj na zeleznicnej trati; ale proste od mala nas ucili ze nech sme kdekolvek, musime byt ostrazity, ze tie vacsie pohyblive skatule kvoli nam obvykle len tak nezastavia.... (a v pripade zeleznice uz urcite nie)