Reply on: Ike #4291:
A čo príklad takej električky, tá nemôže zraziť nevinné detičky "v zápale hry"? Nemala by dávať podľa tvojej logiky prednosť chodceom? Ale chápem lebo električka nie je zlé zlé auto tak tá môže.Však aj ten chlapec ktorého zrazila električka nedávno v Petržalke bol určite len v zápale hry a čo si to ten zlý vodič električky si dovolil prejsť na zelenú (resp. voľno pre električky), to vážne mu nedošlo že tam na červenú môžu prechádzať chodci, detičky alebo mačiatka. Asi by sme ho mali súdiť za vraždu lebo sa nepostaral o bezpečnosť "zranitelných chodcov".
Ike
Deti sa na cestách nehrajú. Hrajú sa pri cestách a cez cestu chodia do školy, zo školy alebo za hraním. Či hráme sa na modernú výchovu, že s 25 ročným musí ísť mama k lekárovi (ideálne autíčkom) lebo chudáčik je nesamostatný?