Reply on: 810zssk #4287:
1/ pravidlá platia pre všetkých. Ale je zaujímavé, že sa ide tvrdo len po jednej skupine. A to hovorím ako cyklista, čo ročne najazdí po Bratislave cca 7000 km do práce a za inými záležitosťami a vidím, čoho sú schopný cyklisti 2/ to bola aká otázka? Skús ju položiť inak.
MatejBA
Uz som parkrat skoro zoskraboval chodcov z kapoty, lebo vysiel spoza krika ci rohu budovy a bez rozhliadnutia mi vbehol do cesty, kde aj vsetci svati so mnou dupali na brzdu. A presne tie argumenty boli stylu "ale ja mam prednost!" ci "to je tvoj problem, ja sa nemusim starat"...
A aj ked mozno nemaju absolutnu prednost u nas, nikto z nich necita zakony, ze sa nemaju vrhat pod auta ako samovrahovia.