Reply on: Ike #4274:
OK, vdaka. Takze som si mylne myslel, ze to je len ked je tam prechod pre chodcov.

Keď primátor ukáže prstom na nejaké miesto, tak zrazu už netreba ani ten váš slávny MIB s jeho pseudoodbornosťou. 
PotPalo
8/2022: https://maps.app.goo.gl/rztzv8ubiPgYBq7J8
6/2019: https://maps.app.goo.gl/9gDjBXieFfGP7RBU7
6/2014: https://maps.app.goo.gl/u6jzGanuGa4WDnqd6
Na mojej fotke to skresľuje, ale ako je vidieť na odkazoch z google street view, miesta je tam dosť. Kamióny tam nechodia (ako by sa odtiaľ aj dostali, že?), maximálne nákladné autá, navyše sa nezásobuje 24/7. Ale to aj tak nič nemení na tom, že ten ostrovček je tam zbytočný a jediný jeho účel je aby si vodiči zničili kolesá. A ešte sa prišlo o pár miest kde sa dalo zaparkovať keď si niekto išiel nakúpiť.