Reakcia na: MatejBA #4315:
Áno chcem.A do školy tá rodičia vodili za ruku do kedy? Prečo deti nemôžu voliť? Prečo nemajú trestnoprávnu zodpovednosť. Lebo ich intelekt je obmedzený. Ale riešenie nie je mať ich na vodítku.
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom 
Ike
Deti sa na cestách nehrajú. Hrajú sa pri cestách a cez cestu chodia do školy, zo školy alebo za hraním. Či hráme sa na modernú výchovu, že s 25 ročným musí ísť mama k lekárovi (ideálne autíčkom) lebo chudáčik je nesamostatný?