Reakcia na: Ike #4303:
Kam by mal čumieť? Že by ma toho chodca? To je úplne typické obviňovať všetkých na okolo lebo samozrejme chodec nikdy za nič nemôže. Chodec išiel na červenú ale je nevinný môžu za to všetci ostatní vodič, projektant, policajti, poslanci, prezident, cestári skrátka úplne všetci za to môžu len nie ten chudák chodec ktorý išiel na červenú.
si