Reakcia na: MatejBA #4288:
Si aj za zrušenie absolútnej prednosti auta na hlavnej ceste pred autom na vedľajšej ceste? Ak nie, prečo pri vychádzaní z vedľajšej cesty dokážeš použiť mozog a predpokladať že niečo po nej možno pôjde, kým pri prechode pre chodcov túto istú činnosť vykonať nedokážeš?Edit: Never mind, Ike ma predbehol
si
a potom ked napriklad podvedome nasleduju tah k smrti a riskuju tak len zbytocne este viac zneprijemnia zivot tym okolo alebo ich lahsie zatiahnu do systemu "pachatel-obet"