Reakcia na: MatejBA #4315:
Áno chcem.A do školy tá rodičia vodili za ruku do kedy? Prečo deti nemôžu voliť? Prečo nemajú trestnoprávnu zodpovednosť. Lebo ich intelekt je obmedzený. Ale riešenie nie je mať ich na vodítku.
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom 
PotPalo
Používať mozog znamená aj to, že keď má chodec zelenú, tak tam hneď nevbehne ako ovca, ale pozrie sa či ešte nejaké auto nejde. Niekedy neskoršie pomalšie auto neprejde ešte celú križovatku a chodci už majú zelenú. To by mu skočili rovno pod kolesá. Tie 2 sekundy niekedy fakt rozhodujú.