Reakcia na: Ike #4303:
Kam by mal čumieť? Že by ma toho chodca? To je úplne typické obviňovať všetkých na okolo lebo samozrejme chodec nikdy za nič nemôže. Chodec išiel na červenú ale je nevinný môžu za to všetci ostatní vodič, projektant, policajti, poslanci, prezident, cestári skrátka úplne všetci za to môžu len nie ten chudák chodec ktorý išiel na červenú.
MatejBA
Chodci ci cyklisti (ti najviac zranitelni) nie a casto su este vacsie prasce ako vodici.
Nemozes predsa vsetko hodit len na vodicov, vsetky povinnosti a ziadne prava. Musis predsa pozadovat aspon elementarne zaklady aj od ostatnych, napriklad aby sa pozreli a uistili, ze mozu v bezpeci prejst.
Alebo sme tak zdegenerovali, ze zacneme davat na mikrovlnku, ze do mikrovlnky nema ist pes, macka, dieta, skrecok, a podobne?