Reakcia na: MatejBA #4288:
Si aj za zrušenie absolútnej prednosti auta na hlavnej ceste pred autom na vedľajšej ceste? Ak nie, prečo pri vychádzaní z vedľajšej cesty dokážeš použiť mozog a predpokladať že niečo po nej možno pôjde, kým pri prechode pre chodcov túto istú činnosť vykonať nedokážeš?Edit: Never mind, Ike ma predbehol
MatejBA
Chodci ci cyklisti (ti najviac zranitelni) nie a casto su este vacsie prasce ako vodici.
Nemozes predsa vsetko hodit len na vodicov, vsetky povinnosti a ziadne prava. Musis predsa pozadovat aspon elementarne zaklady aj od ostatnych, napriklad aby sa pozreli a uistili, ze mozu v bezpeci prejst.
Alebo sme tak zdegenerovali, ze zacneme davat na mikrovlnku, ze do mikrovlnky nema ist pes, macka, dieta, skrecok, a podobne?