Reply on: MatejBA #4315:
Áno chcem.A do školy tá rodičia vodili za ruku do kedy? Prečo deti nemôžu voliť? Prečo nemajú trestnoprávnu zodpovednosť. Lebo ich intelekt je obmedzený. Ale riešenie nie je mať ich na vodítku.
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom 
bobitwo
Dnes sa už ani len chodci koľkokrát neunúvajú pozrieť, či môžu prejsť cez cestu, rovno tam skočia. Červená pre nich nič neznamená.
Predpokladám, že ako chodec poznáš tú cca A5 prepisov pre chodcov, čo majú dodržiavať?