Reply on: MatejBA #4315:
Áno chcem.A do školy tá rodičia vodili za ruku do kedy? Prečo deti nemôžu voliť? Prečo nemajú trestnoprávnu zodpovednosť. Lebo ich intelekt je obmedzený. Ale riešenie nie je mať ich na vodítku.
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom 
MatejBA
Mna rodicia ucili, ze na cestu sa nema behat. Ze na ceste si mam davat pozor. Ze ak sa hrame skryvacku, nahanacku, futbal, whatever, NESMIEM ist na cestu za ziadnych okolnosti lebo to bude boliet mna. A ak mi ujde lopta, nemam za nou utekat ako zmyslov zbaveny, ale mat oci na stopkach ak za nou pojdem alebo poprosit dospeleho, aby mi pomohol. To uz neplati?