Reply on: MatejBA #4309:
Čiže ak zrazíš 9 ročné dieťa, ktoré v zápale hry so spolužiakmi cestou zo školy vybehne spoza auta, tak so s tým úplne ok, lebo to nebola tvoja chyba? A čo takto vytvoriť priestor kde budú minimalizované nástrahy typu "spoza rohu" a "spoza auta" a zároveň to vodičov prinúti ísť tak, že v najhoršom scenári to skončí s oskretym kolenom?
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom
ikarus31
Však aj ten chlapec ktorého zrazila električka nedávno v Petržalke bol určite len v zápale hry a čo si to ten zlý vodič električky si dovolil prejsť na zelenú (resp. voľno pre električky), to vážne mu nedošlo že tam na červenú môžu prechádzať chodci, detičky alebo mačiatka. Asi by sme ho mali súdiť za vraždu lebo sa nepostaral o bezpečnosť "zranitelných chodcov".