Reakcia na: ikarus31 #4308:
Pevne verím, že tak ako sa dožaduješ znalosti a striktného dodržiavania právneho poriadku Slovenskej republiky zo strany 13 ročných detí, ideš príkladom a hermeticky bezchybne dodržiavaš aj ty minimálne zákon č. 8/2009 Z. z.Ospravedlň ma, ale trošku si myslím, že nie.
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom
ikarus31
Však aj ten chlapec ktorého zrazila električka nedávno v Petržalke bol určite len v zápale hry a čo si to ten zlý vodič električky si dovolil prejsť na zelenú (resp. voľno pre električky), to vážne mu nedošlo že tam na červenú môžu prechádzať chodci, detičky alebo mačiatka. Asi by sme ho mali súdiť za vraždu lebo sa nepostaral o bezpečnosť "zranitelných chodcov".