Reakcia na: MatejBA #4315:
Áno chcem.A do školy tá rodičia vodili za ruku do kedy? Prečo deti nemôžu voliť? Prečo nemajú trestnoprávnu zodpovednosť. Lebo ich intelekt je obmedzený. Ale riešenie nie je mať ich na vodítku.
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom 
ikarus31
Ale samozrejme to platí len pre chodcov a cyklistov, v prípade ak ste vodič auta alebo iného motorového dopravného prostriedku tak to platí opačne teda čím hlúpejší a arogantnejší ste tak tým väčší vrah a kriminálnik ste