Reakcia na: bobitwo #4346:
Prosím ťa, vedel by si mi normálne slušne vysvetliť, ako debata, že dnešné znenie zákona o cestnej premávke (ktoré máš poznať, lebo ako hovoríš, neznalosť neospravedlňuje), ktoré prikazuje vodičovi pri odbočovaní dať prednosť aj chodcom bez priechodu, súvisí s tým, že splašené decká v Nórsku vybehli spoza autobusu? Ako toto akokoľvek súvisí s akoukoľvek úpravou zákona?
bobitwo