Reply on: bobitwo #4346:
Cyklista na prechode pre chodcov nemá čo hľadať, to je iná téma. Bavíme sa o chodcovi na prechode. Ten sa tam nezhmotnil ale odniekiaľ prišiel. Ak sa blížiš k prechodu, máš s tým počítať. Ak nemáš rozhľad, máš spomaliť (tiež mám pri dome prechod kde výhľad konštantne blokujú parkujúce autá tak tam holt idem vždy pomaly)..Nie je to v ničom inom ako keď ti z hlavnej cesty "vybehne" auto, tiež s tým musíš počítať a predtým ako do križovatky vletíš sa rozhliadnuť.
bobitwo