Reply on: ikarus31 #4332:
Tak neviem, asi som divný, ale môj pud sebazáchovy mi hovorí, že nechcem chodca zraziť ani keby som bol v práve. Ak by som spôsobil malému dieťaťu ujmu, určite by som sa neuspokojil s tým, že "veď som mal prednosť".

leoSR
Povedal niekto, že pre chodcov pravidlá neplatia? Dávať na jednu úroveň ochranu chodcov v meste a anarchické správanie nie je správne.
Páči sa mi komentár od PotPalo: "Lepšie ako učiť deti že na červenú sa nechodí, je učiť deti používať mozog." - Toto platí bez ohľadu na to či kráčaš alebo sedíš v aute.