Reply on: ikarus31 #4332:
Za chybu chodca samozrejme vodiča trestať nemožno. To že vodič nedodržuje pravidlá cestnej premávky, nevenuje pozornosť premávke a nejazdí tak aby bol schopný zastaviť ani vzdialenosť na ktorú má rozhľad nie sú "chyby chodcov".Prechod sa nikde náhodne nezhmotní z ničoho, ako vodič vždy viem že sa k nemu blížim a v tej chvíli hlavný bod mojej pozornosti je a musí byť potenciál toho že cezeň niekto bude prechádzať.

810zssk