No hlavne to s tou bezpečnosťou netreba preháňať, iniciatívny blbec by to nemusel správne pochopiť. Hovorí sa, že iniciatívny blbec je horší od triedneho nepriateľa.
Ako u nás, kde vo vnútrobloku oplotili detské ihrisko. Na tom by nebolo nič zvláštne keby to bolo niekde pri ceste, ale tu žiadna cesta nieje, a plot je na jednej strane 2 metre od steny paneláku, a na druhej strane 2 metre od iného plotu. Keby tam plot nebol, neti by aj tak nemali kam vbehnúť. Vznikla oplotená plocha kde sa deti nechcú hrať. Väčšinou vidím deti hrať sa vedľa tejto oplotenej plochy, v kríkoch a pod stromami. Deti sa nedajú chovať v oplotenom výbehu ako králiky.
Ako u nás, kde vo vnútrobloku oplotili detské ihrisko. Na tom by nebolo nič zvláštne keby to bolo niekde pri ceste, ale tu žiadna cesta nieje, a plot je na jednej strane 2 metre od steny paneláku, a na druhej strane 2 metre od iného plotu. Keby tam plot nebol, neti by aj tak nemali kam vbehnúť. Vznikla oplotená plocha kde sa deti nechcú hrať. Väčšinou vidím deti hrať sa vedľa tejto oplotenej plochy, v kríkoch a pod stromami. Deti sa nedajú chovať v oplotenom výbehu ako králiky.

810zssk