Reply on: bobitwo #4339:
Účastník premávky sa tiež nezhmotní, teleporty zatiaľ nemáme. Ten chodec či cyklista tam odniekiaľ prišiel väčšinou tempom pomalším než je rýchlosť auta. Ak teda vieš dávať prednosť autám, vieš ju rovnako dávať aj chodcom.(A riešim samozrejme prechody bez CSS, prechádzanie na červenú je iná téma.)
bobitwo
Vidím, že si sa rozhodol, že vodič motorového vozidla zvláda ohýbať aj fyziku. Ak si to nevieš predstaviť, prosím, trocha inšpirácie https://www.youtube.com/watch?v=sv0CP-CK6gw
6-7 ročné dieťa je už dostatočne veľké na to, aby vedelo samostatne prechádzať cez cestu a rodičia ho mali naučiť. Takže čo tak sa prestať vyhovárať?