Reply on: ikarus31 #4332:
Tak neviem, asi som divný, ale môj pud sebazáchovy mi hovorí, že nechcem chodca zraziť ani keby som bol v práve. Ak by som spôsobil malému dieťaťu ujmu, určite by som sa neuspokojil s tým, že "veď som mal prednosť".

bobitwo
Vidím, že si sa rozhodol, že vodič motorového vozidla zvláda ohýbať aj fyziku. Ak si to nevieš predstaviť, prosím, trocha inšpirácie https://www.youtube.com/watch?v=sv0CP-CK6gw
6-7 ročné dieťa je už dostatočne veľké na to, aby vedelo samostatne prechádzať cez cestu a rodičia ho mali naučiť. Takže čo tak sa prestať vyhovárať?