Reply on: ikarus31 #4332:
Tak neviem, asi som divný, ale môj pud sebazáchovy mi hovorí, že nechcem chodca zraziť ani keby som bol v práve. Ak by som spôsobil malému dieťaťu ujmu, určite by som sa neuspokojil s tým, že "veď som mal prednosť".

PotPalo
Ako u nás, kde vo vnútrobloku oplotili detské ihrisko. Na tom by nebolo nič zvláštne keby to bolo niekde pri ceste, ale tu žiadna cesta nieje, a plot je na jednej strane 2 metre od steny paneláku, a na druhej strane 2 metre od iného plotu. Keby tam plot nebol, neti by aj tak nemali kam vbehnúť. Vznikla oplotená plocha kde sa deti nechcú hrať. Väčšinou vidím deti hrať sa vedľa tejto oplotenej plochy, v kríkoch a pod stromami. Deti sa nedajú chovať v oplotenom výbehu ako králiky.