Reply on: Ike #4355:
To je tak keď nemáš čo povedať ale potrebuješ mať posledné slovo jak 5 ročné dieťa. Proste prihoď random fakt ktorý nemá nič spoločné s témou, ani neodpovedá na žiadnu z položených otázok ale je predsa nepopierateľný aby si zmiatol ostatných diskutujúcich ktorí nechápu o čom hovoríš ale znel si múdro.Ľudia s názorom povedali čo potrebovali viď MatejBA, si a ďalší. Na každom argumente je kúsok pravdy, pravda je vždy niekde uprostred a každý máme svoj pohľad na vec. Múdrejší vždy ustúpi, byť tebou by som to už nechal tak.
bobitwo
Edit: ak ti vyletí cyklista, či chodec na ich červenú priamo pred auto, ako to chceš ubrzdiť?