Reakcia na: MatejBA #4315:
Áno chcem.A do školy tá rodičia vodili za ruku do kedy? Prečo deti nemôžu voliť? Prečo nemajú trestnoprávnu zodpovednosť. Lebo ich intelekt je obmedzený. Ale riešenie nie je mať ich na vodítku.
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom 
bobitwo
Pravidlá platia pre všetkých. Aj pre chodcov. Aj tí sa majú presvedčiť, či je všetko v poriadku a môžu vykonať nejakú akciu.
Aj šofér má právo na ochranu.
Tá tvoja truhliaca rodina si mala potom lepšie vychovať svojho člena.