Reakcia na: ikarus31 #4308:
Pevne verím, že tak ako sa dožaduješ znalosti a striktného dodržiavania právneho poriadku Slovenskej republiky zo strany 13 ročných detí, ideš príkladom a hermeticky bezchybne dodržiavaš aj ty minimálne zákon č. 8/2009 Z. z.Ospravedlň ma, ale trošku si myslím, že nie.
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom
bobitwo
Pravidlá platia pre všetkých. Aj pre chodcov. Aj tí sa majú presvedčiť, či je všetko v poriadku a môžu vykonať nejakú akciu.
Aj šofér má právo na ochranu.
Tá tvoja truhliaca rodina si mala potom lepšie vychovať svojho člena.