Reakcia na: 810zssk #2544:
neviem ci je na danej stanici stavana vlakova cesta dialkovo alebo je na to nutne mat stanicu obsadenu, ale pokial dialkovo (a v stanici sa zrovna nemaju osobaky vykrizovat, co vzhladom na blizkost zst kuty sa asi diat nebude) tak by v zasade nemal byt problem stavat vlakovu cestu pre osobaky na kolaj blizsie pri budove....

Neviem o tom, že by andy27 škriekal pri vylučovaní áut na Mariahilfer str.


810zssk
Ubezpečujem ťa že mesto naozaj nežije s partií ktoré tam prídu autom, odídu taxíkom/busom a potom sa po to auto vrátia. Takých je minimum, vždy bolo, a vždy bude aj keby si tam postavil 15 poschodový parkovací dom. On je ten koncept predovšetkým príšerne nepraktický, keďže reálne dopravou zabiješ viac času ako keby si ste rovno aj tam prišli taxíkom/busom, keďže cestou tam musíš obehnúť všetkých členov partie a ďalší deň ísť ešte raz hore-dole po auto.
Inak to či niekto jazdí na bicykli nemá nič s tým koľko má peňazí. Ale o bicykloch tu vôbec nebola reč. Tiež nevidím dôvod prečo by som nemal ako odviesť niečo čo si kúpim, veľa krát som nákup na bicykli viezol. Dám do batoha a idem. Novú chladničku do centra asi kupovať nepôjdem.