Reakcia na: andy27 #2548:
No ja neviem. Akú odpoveď očakávaš na tvrdenie, že v Bratislave nemáme kultúru?Mne sa zdá že sa ti tu proste nepáči a možno by sa mal niekam inam presťahovať. Len aby si nebol sklamaný, keď objavíš že v iných mestách tiež majú bezdomovcov a tiež v mnohých mestách majú autá obmedzenia.
Ale dobre vedieť že v polovici Európy vlastne nemajú mestá. V takom Londýne, finančnom centre Európy, sa napr. kapitál nekoncentruje vôbec, pretože sa tam do väčšiny mesta nedá pohodlne a zadarmo si doviesť zadok autom a parkovacie miesta sú tam kvantitatívne postačujúce možno pre 10% návštevníkov ak sme optimisti.
Neviem o tom, že by andy27 škriekal pri vylučovaní áut na Mariahilfer str.
si
a pokial tvoj nakup tvoria len nejake rozky/chleba pre jednu osobu, tak do do ruksaku a na chrbat jasne ze napraces, pokial by si ale zasoboval viaclennu rodinu (a nechcelo by sa ti do toho obchodu denne) tak by si si to asi tiez velmi rychlo rozmyslel....