Reakcia na: si #2553:
Kopa Tesiec Expresov má hneď za vstupom ovocie+zeleninu a za nimi chladené potraviny. A napríklad na Majerníkovej máš hneď za chladenými vecami mrazené a za nimi pekáreň, ale tá pekáreň býva v Expresoch všelikde...
Ale dobre vedieť že v polovici Európy vlastne nemajú mestá. V takom Londýne, finančnom centre Európy, sa napr. kapitál nekoncentruje vôbec, pretože sa tam do väčšiny mesta nedá pohodlne a zadarmo si doviesť zadok autom a parkovacie miesta sú tam kvantitatívne postačujúce možno pre 10% návštevníkov ak sme optimisti.

zakaznik
Sú zamestnanci, ktorí z rôznych dôvodov nepoužijú verejnú dopravu.
Buď využijú onedlho zpaasované parkovanie mimo centra, vallovské paródie na P+R, alebo najneefektívnejšie možne sprevadzkované parkovanie na Filiálke.
Aspoň, že v tom zdravotníctve je tých záujemcov o zamestnanie v bratislavskom regióne viac než dosť.
#najdrahšieparkovanievstrednejeurópe