Reakcia na: 810zssk #2536:
Kde v Starom meste je kvalitný priestor? Nie je tam jediná prevádzka, kvôli ktorej by som tam išiel. Zato je tam špinavá ulepená rozbitá dlažba a hulákajúci ožratí bezdomovci. Za taxík zaplatíš tam a späť 20 euro min. Do okrajových častí ako Záhorská alebo Stupava ani nechodia.
Neviem o tom, že by andy27 škriekal pri vylučovaní áut na Mariahilfer str.


andy27
Príklad:
Kedysi to partie robili tak, že jeden doviezol 4 ďalších do mesta v piatok večer, išli do krčmy, naspäť taxíkom alebo nočákom a druhý deň išiel pre auto. Ale to bolo parkovanie cez víkend zadarmo. Na bicykli tam určite nepôjdu.