Reakcia na: si #2546:
Práve tým že som nakupoval vždy len pár položiek ten nákup naozaj bol do 5 minút. Ak potrebujem pár jogurtov, mäso a ovocie tak naozaj nemusím prechádzať celý obchod.Nákup raz za 1,5 týždňa pre mňa aj tak nie je možnosť kvôli netrvanlivým potravinám, takže tú hodinu som trávil tak každých 5 dní (moja bežná rotácia nákupov).

Neviem o tom, že by andy27 škriekal pri vylučovaní áut na Mariahilfer str.


810zssk
Reagoval som na Andyho ktorý tu blúznil o tom ako centrá miest žijú z áut. Keď sa na Mariahilfer Straße redukoval prístup autami, ľudia ako vy úplne rovnako škriekali že dôjde k rozvratu ekonomiky, pokape to tam a vznikne mesto duchov. Stal sa presný opak.