Reakcia na: 810zssk #225229:
ak budem hneď na začiatku hovoriť, že je to drahé a brať to akože "relevantný argument" tak sa nikdy k poriadnemu výsledku nedostaneme. Tak to potom dopadne,že niekto tu v diskusii plače že na hlavnej stanici nie sú ani výťahy, nuž prečo nie sú - nuž preto že to je tiež v istom zmysle drahé, vyžaduje to poriadnu prestavbu batožinového podchodu, zásah do budovy, zásah do nástupísk, rekonštrukciu rozvodov a ktovie čo ešte, nuž a ak ŽSR nedostáva od štátu ani "vindru" nemá ani na údržbu koľaje tak výťahy sú im ukradnuté. Takže treba hľadať optimálne dopravno-technologické a stavebné riešenie, stanoviť časové priority a postupnosť krokov, nájsť zhodu u tých ktorí sú zodpovedný za prevádzku a následne búchať na dvere do štátnej kasy alebo do európskej kasy. Nuž ale keď kubáčkovci majú vyštudované univerzity v Hornej Dolnej ako sa dokážu rozhodnúť a argumentačne zabojovať?
Ike
Ty si sem prišiel ako naolejovaný naštartovaný sršeň a útočil na každého bez argumentov len na základe svojich dojmov. Jediné, či si za tento čas stihol vyprodukovať okrem vaty a ofenzívy bolo:
- Filiálka je dobrá, lebo si to myslím,
- Jaspers sú zlí, lebo povedali, že Filiálka je zlá na základe objektívnych argumentov.
Preto je pre tvoju výzvu na vecnú a odbornú diskusiu v slovníku cudzích slov slovo PARADOX. Pozri si jeho význam.
Od vzniku tohto fóra sa tu vedú diskusie o rôznych veciach. Rozhodne tu nie sme nejakí pritakávači jednotnej pravdy, skôr naopak. Ale ty si žiaľ trafil takú, na ktorú je pohľad viac menej jednohlasný. Gratulujem.