Reakcia na: Jezo #92663:
To dával fobust link na Rakúsku stránku ktorá prvý krát písala o predĺžení Badenskej električky do BA. Ale oni to mysleli ako silvestrovský žart, pravda to asi myslí vážne.
?
?

aj tak je tam ta trat v hroznom stave takze historicak nepojde o nic pomalsie ako K2/T3 ?
Ámos
Myslim si, ze sa museli dohodnut ze dotovane linky medzi zupami, sa museli zacat dotovat podla ubehnutych km na uzemiach toho ktoreho kraja.
Ja nevravim ze to nie je hlupost...
Ved napríklad pred dvoma rokmi, ked som bol na vychodnom Slovensku cca 2,5 km od Margecian, kedze som bol v PSK musel som ist busom do PO a odtial vlakom do Margecian, kedze neexistovalo ziadne ine normalne spojenie medzi Margecanmi a obcou uz v PSK.