Reakcia na: Viliam22 #4675:
a samozrejme stovky frflajucich domacich, co by prisli o parkovacie miesta pred domom
Miesto toho, aby tam, kde chcu dat docasnu stanicu hned vedla stanicnej budovy, spravili trvalu stanicu... ach jaj tento stat...
zakaznik
Zaujímavé, že medzi Wien Mitte a Q. Belvedere majú aj 14 vlakov za hodinu po 1 koľaji aj s nejakými starými lokomotívami, ale na ŽSSR sa nič nedá urobiť.
Pred výstavbou 3. koľaje treba ešte spraviť 150 štúdií o železničnej doprave v BA a 200 vizualizácií Filiálky.