Reakcia na: upravovač fotiek #4681:
https://www.prazsketramvaje.cz/kratasy/obrazky//20260621121435-6312-001.jpghttps://www.prazsketramvaje.cz/showpage.php?name=kratasy#20260621121435
Takže je to potvrdené ako retrovoz, ktorý si Praha dala vyrobiť v Brne. Oveľa viac ako lišty zberača mi do očí bije zrkadlo. Čudujem sa, že si dali spraviť takýto bastel, lebo majú z čoho brať sklá na pôvodné vyhotovenie okien.
Ale aj tak, Praha si robí takéto srandy a v Bratislave sa ledva drží pri živote to, čo tu je. Bratislava nie je Praha.
Miesto toho, aby tam, kde chcu dat docasnu stanicu hned vedla stanicnej budovy, spravili trvalu stanicu... ach jaj tento stat...
upravovač fotiek