Reakcia na: MatejBA #4661:
"supravy s rychlou akceleraciou"Zaujímavé, že medzi Wien Mitte a Q. Belvedere majú aj 14 vlakov za hodinu po 1 koľaji aj s nejakými starými lokomotívami, ale na ŽSSR sa nič nedá urobiť.
Pred výstavbou 3. koľaje treba ešte spraviť 150 štúdií o železničnej doprave v BA a 200 vizualizácií Filiálky.
upravovač fotiek