Reakcia na: S499.1023 #4694:
Však ich aj dostala. Viď:https://www.prazsketramvaje.cz/kratasy/obrazky//20260621121435-6312-001.jpg
Ako som písal, prekvapuje ma, že nespravili pôvodné bočné okná.
Stierače a zrkadlá z prevádzkového hľadiska chápem. Taktiež statický menič a iné fíčury.
PotPalo
parkovacie miesta predtým
oznam na bráne, vraj 90 nových...
nádherný noholam
sľúbili opraviť chodník, namiesto toho pribudol obrubník