Reakcia na: ikarus31 #4308:
Pevne verím, že tak ako sa dožaduješ znalosti a striktného dodržiavania právneho poriadku Slovenskej republiky zo strany 13 ročných detí, ideš príkladom a hermeticky bezchybne dodržiavaš aj ty minimálne zákon č. 8/2009 Z. z.Ospravedlň ma, ale trošku si myslím, že nie.
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom
ikarus31
Ale samozrejme to platí len pre chodcov a cyklistov, v prípade ak ste vodič auta alebo iného motorového dopravného prostriedku tak to platí opačne teda čím hlúpejší a arogantnejší ste tak tým väčší vrah a kriminálnik ste